2016 JANA SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

ösym_jana_sonuçları

03.03.2016 JANA SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

20 Şubat tarihinde yapılmış olan jana sınavının sonuçlarını öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayınız. Ve yazımızın başında verdiğimiz linke tıklayarak sonuçları öğreneceğiniz sayfaya ulaşınız. Sizden istenilen bilgiler doğru ve eksiksiz girdikten sonra sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

20 Şubat 2016 tarihinde yapılan 2016 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı’nın (2016-JANA), değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları,3 Mart 2016 tarihinde ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınava giren adayların cevap kâğıtlarının görüntüleri, adayların kendi cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla erişime açılmıştır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsüne, ÖSYM’nin (https://ais.osym.gov.tr) internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak erişebileceklerdir. Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Yorum yapın