2016 Mühendislik Tamamlama Tercih Kılavuzu

2016-ösym-mühendislik-tamamlama-tercih-kılavuzu

2016 Ösym Mühendislik Tamamlama sınavının tercih kılavuzu hakkında bilgiler yazımızın devamında siz değerli takipçilerimizle buluşuyor.

Tercih işlemi hangi tarihte başlayacak ? Tercih işlemlerini hangi siteden yapacağım? Tercih işlemlerini nasıl yapacağım? Tercih kılavuzuna nasıl ulaşırım? Tercih yaparken hangi bilgilere gerek vardır?

Mühendislik tamamlama sınavının tercihini yapabilmek için aşağıda belirttiğimiz tarihi beklemeniz gerekmektedir. Bu tarih geldiğinde verdiğimiz linklerden hem tercih kılavuzunu indirebilir hemde tercih işlemlerinizi yapmanız için ulaşmanız gereken sayfaya girebileceksiniz.

Tercih işlemlerinizi yapmanız için girdiğiniz sayfada sizden Tc kimlik no ve şifrenizi istenecektir. Bu bilgilerinizi girdikten sonra tercih işlem paneli açılacak ve bu doğrultuda tercih işlemlerinizi yapmanız için teknik adımları tamamlamış bulunacaksınız. Tercih yapmadan önce tercih kılavuzunu okumanızda siz değerli takipçilerimiz, sevgili okurlarımız için yarar vardır. Tercih kılavuzunu ayrıntılı bir şekilde mutlaka okuyunuz ve bu bilgilerden yararlanarak tercih işlemlerinizi tamamlayınız.

2016 Mühendislik Tamamlama sınavının tercih kılavuzu hakkında bilgiler almak, kafanızdaki soru işaretlerini gidermek ya da Ösym nin yaptığı diğer tüm sınavlar, ösym ile ilgili her bilgi hakkında kafanızdaki sorulara cevap aramak, yanıt bulmak için bizi takip etmeyi bırakmayın. Sitemize ulaşmak için verdiğimiz linke tıklayınız. www.osymais.com

 

2016 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Giriş Sınavı (2016-Mühendislik Tamamlama) sonuçlarına göre yapılacak yerleştirme işlemi için adaylardan tercih alma işlemleri Ağustos 2016 tarihinde başlayacak Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Adaylar, tercihlerini TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak bireysel olarak internet aracılığıyla ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden yapacaklardır.

Aşağıdaki linklerden tercih kılavuzuna ulaşacağınız siteye girebilir ve tercih işlemlerinizi yapacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz.

2016-Mühendislik Tamamlama Tercih Kılavuzu İndir

2016-Mühendislik Tamamlama Tercih İşlemleri için Tıklayınız

Yorum yapın