Adıyaman’da Yeni Ösym Ais Aday Şifresi Veren Merkezler

ais_osym_yeni_aday_sifresi_alma_adiyamanAdıyaman ÖSYM aday şifre alma merkezleri nerede?,Adıyaman Ösym şifre alma yerlerinin adres bilgileri yazımızda verilmiştir..AİS giriş şifresini unutan adaylar için Adıyman’da ÖSYM AİS İnternet Erişim Şifresi Verebilen ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri ve Başvuru Merkezleri

Adıyman’dan sınava giren, ÖSYM Aday şifrelerini (AİS giriş şifresini) kaybeden veya unutan adaylar, yeni şifrelerini aşağıda belirtilen şekilde alabilirler:

1.) AİS şifresi üretsiz olarak ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden yeniden edinebilirler. Bunun için belirtilen İnternet adresinden “Şifremi Unuttum” alanına girmeleri, burada kendilerine sorulan soruları doğru cevaplandırmaları (Sorulara verilen cevaplar,daha önce sisteme ilk kez girişlirken şifre değişikliği işlemi esnasında verilen cevaplarla aynı olmalıdır.) gerekmektedir.

2,)Sorulara doğru cevap veremediği için İnternet erişim şifresini bu yolla alamayan adaylar, yeni şifre edinmek için ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerine veya ÖSYS,YGS,LYS,e-YDS veya diğer sınavlar için Başvuru Merkezi olarak görev yapan yetkilendirilmiş Başvuru Merkezlerine geçerli nüfus cüzdanı ya da pasaportları ile birlikte şahsen başvurarak, 5,00 TL ücret karşılığı yeni şifrelerini almak zorundadır. ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri ve yetkilendirilmiş Başvuru Merkezleri’nin adreslerine aşağıda verilen adresten erişilebilir. Adayın kendisinden başka hiç kimse aday adına şifre alamaz.

ADIYAMAN’DA İnternet Erişim Şifresi Verebilen ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri ve Başvuru Merkezleririni Görmek Resmi için Tıklayınızadiyaman-osym-ais-sifresi-veren-merkezler-adiyman-aday-sifre-alma

Yorum yapın