JANA Geçmiş Yıllarda Çıkmış Soru ve Cevapları

Sınava girecek adayların hazırlanırken daha önceki çıkmış soruları incelemesinde her zaman yarar vardır. Böylece konuların neler olduğuna daha hakim olunacak ve sorulan soru tiplerini birazda olsa algılamış ayrıca kendisini sınav süresine uyarak, sınava tabii tutarsa eski sınavlardan kaç net yaptıklarını görerek hazırlanma seviyelerini ölçebilirler. Sizler için osym nin yayınladığı linkleri paylaşacağız böylece bu testlere daha hızlı ulaşmış olacaksınız.

Başvurular, Kılavuzda yer alan kurallara göre yapılacaktır. Bu sınava başvuru yapacak adayların ilgili kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

2007 JANA sınavı soru ve cevap anahtarı

2008 JANA sınavı soru ve cevap anahtarı

2009 JANA sınavı soru ve cevap anahtarı

2010 JANA Soru ve Cevapları

2011 JANA soru ve cevapları

2012 JANA soru ve cevap anahtarı

2013 Jana soruları ve Cevapları

Ayrıca linkteki soruların en aşağısında yer alan sınav esnasında uyulacak kurallar başlığındaki talimatlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Uzunca bir sınav hazırlanma sürecini arkanızda bırakmış olabilir ve tüm hayalleriniz bu sınava bağlamış olabilirsiniz. Sınav anında yapmamanız gereken, dikkatli olmanız gereken kuralları iyice özümsemeniz gerekmektedir.

Bu kurallara uymayanların sınav kağıtları hakkında tutanak tutulacak ve sınavı geçersiz sayılacaktır. Tüm adayların bu koşullara dikkat etmesi gereğini tekrar hatırlatarak, sınavlarında başarılar dileriz.

 

Yorum yapın