Ösym AİS 2016 JANA Sınava Giriş Dökümü Edinme

ÖSYM 2016 JANA Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi hakkında duyuru şöyle;
20 Şubat 2016 tarihinde, saat 09.30’da uygulanacak olan 2016 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavına (2016-JANA) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir.Adaylara saygı ile duyurulur.
osym-2016-JANA-Sınava-Giriş-Belgesi-Alma2016-JANDARMA ASTSUBAY TEMEL KURSU SINAVA GİRİŞ BELGESİ:
Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Bu belgeyi,sınavın yapılacağı hafta içinde T.C.Kimlik Numaranız ve şifreniz ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinebilirsiniz. Belgenin üzerinde sınava gireceğiniz merkez, bina, salon bilgileriniz ile fotoğrafınız bulunmaktadır.
Hiçbir aday sınava giriş belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez.Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giren adayın sınavı geçersiz sayılır.
Sınava gireceğiniz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmeniz sınav günü size kolaylık sağlayacaktır.
Sınava Giriş Belgesini kaybeden adaylar tekrar internetten edinebileceklerdir.Adaylar internetten edinecekleri Sınava Giriş Belgelerinin renkli veya siyah beyaz çıktılarını sınavda yanlarında bulundurmak
zorundadır.
Belge üzerinde adayın fotoğrafının bulunması zorunludur.Adaylar, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde
adayın fotoğraflarının görünür olmasına dikkat etmelidir

Yorum yapın